Умивальник Idevit Merkur 0201-5605 600 мм
Idevit Merkur 0201-5605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Merkur 0201-5605 600 мм
Раковина керамічна 60 см IDEVIT MERKUR 0201-5605 | 3 041 грн. |
Умывальник 60 см IDEVIT Merkur 0201-5605 | 3 041 грн. |
Раковина Idevit Merkur (0201-5605) | 3 041 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →