Умивальник Idevit Myra 0201-2505 536 мм
Фото 3 |
Idevit Myra 0201-2505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Myra 0201-2505 536 мм
Усі ціни 8 →Керамічний умивальник 53 см IDEVIT MYRA 0201-2505-08 | 3 607 грн. |
Умывальник IDEVIT Myra (0201-2505) белый, (33*56,5) | 2 326 грн. |
Раковина Idevit Myra (0201-2505-07) | 3 607 грн. |
Кутовий умивальник IDEVIT MYRA 0201-2505 | 2 326 грн. |
Керамічна раковина 53 см IDEVIT MYRA 0201-2505-07 | 3 607 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →