Унітаз Idevit Nova 3504-0316 (SETK3504-0316-001-1-6100)
Фото 2 |
Idevit Nova 3504-0316 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою. Може продаватися без бачка (тільки чаша)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Nova 3504-0316
Усі ціни 12 →Чаша унітазу IDEVIT NOVA 3504-0316 Без сидіння | 4 942 грн. |
Унітаз Idevit Nova (SETK3504-0316-001-1-6100) SETK3504-0316-001-1-6100 | 8 165 грн. |
Чаша унитаза IDEVIT Nova 3504-0316 | 4 942 грн. |
Підлоговий унітаз Idevit Nova (3504-0316) | 4 942 грн. |
Унитаз Idevit Nova (SETK3504-0316-001-1-6100) SETK3504-0316-001-1-6100 | 7 896 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →