Умивальник Idevit Slim 6001-1485 480 мм
Idevit Slim 6001-1485 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Slim 6001-1485 480 мм
Раковина на стільницю 47,5 см IDEVIT SLIM ROUND 6001-1485 | 5 754 грн. |
Умывальник IDEVIT Slim Round 6001-1485 | 5 754 грн. |
Раковина Idevit Slim Round (6001-1485) | 5 754 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →