Термосумка Igloo Collapse and Cool 12 Sport
Фото 8 |
Igloo Collapse and Cool 12 Sport |
|
Складана конструкція для зручного зберігання
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo Collapse and Cool 12 Sport
Усі ціни 38 →Термосумка Igloo Cool 12 9л желтая 0342236191450 | 795 грн. |
Термосумка Igloo Cool 12 (9 л) Yellow (0342236191450) 954074 | 755 грн. |
Изотермическая сумка Igloo Cool 12, 9л, красный | 796 грн. |
Термосумка Igloo Cool 12, 9 л лайм (0342236191450) | 795 грн. |
Термосумка Igloo Cool 12, 9л желтая (0342236191450) 0342236191450 | 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості термосумки Igloo Collapse and Cool 12 Sport:
- Передня кишеня для зберігання дрібних речей
- Протимікробний і герметичний внутрішній матеріал
- Захищена від протікання рідини
РекомендуємоПорівняти в таблиці →