Термобокси Igloo MaxCold 70
Igloo MaxCold 70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Igloo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Igloo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Igloo MaxCold 70
Усі ціни 20 →Термобокс Igloo MaxCold 70 66 л 00049494 0342234436720 | 8 895 грн. |
Термобокс Igloo MaxCold 70 (0342234436720) 954096 | 8 450 грн. |
Термобокс Igloo MaxCold 70, 70 л синий (0342234436720) | 8 895 грн. |
Термобокс Igloo MaxCold 70 (0342234436720) | 8 618 грн. |
Термобокс Igloo MaxCold 70 (0342234436720) 0342234436720 | 8 063 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →