Монітор Iiyama G-Master GB2770HSU-B5 27 "
Відео 1Фото 20 |
Iiyama G-Master GB2770HSU-B5 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 0.8 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master GB2770HSU-B5 27 "
Усі ціни 10 →Монитор iiyama GB2770HSU-B5 | 9 542 грн. |
Монітор iiyama G-Master GB2770HSU-B5 (GB2770HSU-B5) | 10 310 грн. |
Монітор Iiyama 27" G-Master GB2770HSU-B5 | 10 291 грн. |
Iiyama 27" G-Master GB2770HSU-B5 | 10 040 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Iiyama G-Master GB2770HSU-B5
Ціни на Iiyama G-Master GB2770HSU-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 23.8 " | від 7 393 грн. | 49 пропозицій | ||
Iiyama G-Master GB2770HSU-B5 27 " | від 9 184 грн. | 10 пропозицій |