ЖК-панель Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Фото 7 |
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Діагональ:49.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:700 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
50" РК-екран з оперативною системою Android OS 9.0, 2-х ядерним процесором A53, вбудована пам'яттю на 32 Гб, операційною пам'яттю 3 Гб.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 "
Монітор Iiyama Digitalsignage Prolite Lh5070Uhb-B1 50" | 51 127 грн. |
Монітор iiyama LH5070UHB-B1 (LH5070UHB-B1) | 50 510 грн. |
Iiyama Digitalsignage Prolite Lh5070Uhb-B1 50" | 49 880 грн. |
Iiyama Digitalsignage Prolite Lh5070Uhb-B1 50" | 51 127 грн. |
Iiyama Digitalsignage Prolite Lh5070Uhb-B1 50" | 52 374 грн. |
Модификації Iiyama ProLite LH5070UHB-B1
Ціни на Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4370UHB-B1 43 " | від 42 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5070UHB-B1 49.5 " | від 49 880 грн. | 8 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5570UHB-B1 55 " | від 58 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH6570UHB-B1 64.5 " | від 87 760 грн. | 8 пропозицій |