ЖК-панель Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 "
Діагональ:64.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Вбудований ПК з OS Android 11. Вбудований модуль WiFi.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 "
Монітор Iiyama 65" LH6554UHS-B1AG | 53 464 грн. |
Iiyama 65" LH6554UHS-B1AG | 52 160 грн. |
Iiyama 65" LH6554UHS-B1AG | 53 464 грн. |
Iiyama 65" LH6554UHS-B1AG | 54 768 грн. |
Модификації Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LH4354UHS-B1AG 42.5 " | від 33 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite LH5054UHS-B1AG 49.5 " | від 39 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH5554UHS-B1AG 54.6 " | від 42 040 грн. | 9 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH6554UHS-B1AG 64.5 " | від 52 160 грн. | 7 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH7554UHS-B1AG 75 " | від 66 640 грн. | 8 пропозицій | ||
Iiyama ProLite LH8654UHS-B1AG 85.6 " | від 104 280 грн. | 4 пропозиції |