ЖК-панель Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG 65 "
Фото 19 |
Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG 65 "
Діагональ:65 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Інтегроване ПЗ iiWare 8.0 (Android OS), вбудований Wi-Fi модуль.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG 65 "
Монітор Iiyama Prolite Ids Te6503Mis-B1Ag | 103 320 грн. |
Iiyama Prolite Ids Te6503Mis-B1Ag | 100 800 грн. |
Iiyama Prolite Ids Te6503Mis-B1Ag | 103 320 грн. |
Iiyama Prolite Ids Te6503Mis-B1Ag | 105 840 грн. |
Модификації Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG 65 " | від 100 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG 75 " | від 61 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Iiyama ProLite TE9803MIS-B1AG 98 " | від 357 080 грн. | 4 пропозиції |