ЖК-панель Iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG 75 "
Фото 19 | 61 939 грн. Купити! Інтерактивний дисплей 75 дюймів iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG (4K AndroidМаркетплейс: Rozetka.ua Salamandra&ComboЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG 75 "
Діагональ:75 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Інтегроване ПЗ iiWare 8.0 (Android OS), вбудований Wi-Fi модуль.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Модификації Iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG
Ціни на Iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TE6503MIS-B1AG 65 " | від 100 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Iiyama ProLite TE7503MIS-B1AG 75 " | від 61 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Iiyama ProLite TE9803MIS-B1AG 98 " | від 357 080 грн. | 4 пропозиції |