Монітор Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " чорний
Фото 11 |
Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XB3270QS-B5 31.5 " чорний
Усі ціни 31 →Монітор 31.5" Iiyama ProLite XB3270QS-B5 | 10 979 грн. |
Монітор iiyama ProLite XB3270QS-B5 | 9 999 грн. |
Монитор iiyama XB3270QS-B5 | 11 059 грн. |
Монітор iiyama XB3270QS-B5 Black | 11 059 грн. |
Монитор 31.5" Iiyama XB3270QS-B5 | 11 059 грн. |
ще 20 пропозицій