Монітор Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 22 "
Фото 7 |
Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 22 "
22 "24 "
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 22 "
Усі ціни 37 →Монітор 21.5" Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 | 4 069 грн. |
Монітор iiyama XU2294HSU-B2 | 4 160 грн. |
Монитор iiyama XU2294HSU-B2 | 4 160 грн. |
Монітор iiyama ProLite XU2294HSU-B2 | 4 178 грн. |
Монитор iiyama XU2294HSU-B2 | 4 089 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2294HSU-B2
Ціни на Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2294HSU-B2 22 " | від 3 670 грн. | 37 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2494HSU-B2 24 " | від 6 412 грн. | 1 пропозиція |