Монітор Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 "
Відео 1Фото 8 |
Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 "
22 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 "
Монітор Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 | 6 177 грн. |
Монітор Iiyama 27" XU2794HSU-B1 | 6 888 грн. |
Iiyama 27" XU2794HSU-B1 | 7 056 грн. |
Монитор iiyama ProLite XU2794HSU-B1 | 6 143 грн. |
Монітор Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 | 6 137 грн. |
Відеоогляди
Модификації Iiyama ProLite XU2794HSU-B1
Ціни на Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2294HSU-B1 22 " | від 3 371 грн. | 5 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2794HSU-B1 27 " | від 6 137 грн. | 5 пропозицій |