Монітор Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1 24 "
Відео 1Фото 10 |
Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1 24 "
24 "27 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1 24 "
Усі ціни 6 →iiyama XUB2492HSN-B1 | 9 512 грн. |
iiyama XUB2492HSN-B1 | 9 744 грн. |
Монітор iiyama XUB2492HSN-B1 | 9 512 грн. |
Монітор IIYAMA XUB2492HSN-B1 (XUB2492HSN-B1) | 8 952 грн. |
Монітор IIYAMA XUB2492HSN-B1 (XUB2492HSN-B1) | 8 961 грн. |
Монітор IIYAMA XUB2492HSN-B1 (XUB2492HSN-B1) | 8 939 грн. |
Відеоогляди
Модификації Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1
Ціни на Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2492HSN-B1 24 " | від 8 939 грн. | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2792HSN-B1 27 " | від 9 632 грн. | 6 пропозицій |