Аудіоінтерфейс IK Multimedia AXE I/O Solo
Відео 6Фото 10 |
IK Multimedia AXE I/O Solo |
|
Аудіоінтерфейс для гітаристів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IK Multimedia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IK Multimedia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IK Multimedia AXE I/O Solo
Усі ціни 6 →Аудіоінтерфейс IK MULTIMEDIA AXE I/O Solo 38601 | 12 736 грн. |
USB аудіоінтерфейс IK Multimedia AXE I/O Solo | 12 499 грн. |
IK Multimedia AXE I/O Solo | 12 736 грн. |
Аудиоинтерфейс IK MULTIMEDIA AXE I/O Solo | 12 736 грн. |
Аудіоінтерфейс IK Multimedia AXE I/O Solo | 12 736 грн. |
Аудіоінтерфейс 24 біт/192кГц IK MULTIMEDIA AXE I/O Solo | 12 736 грн. |
Відеоогляди
Інструментальний вхід Hi-Z на передній панелі із Z-тоном (змінний імпеданс). Схема JFET для тонкого додавання гармонік та активна схема для оптимальної роботи з активними звукознімачами. Вхід для лінійних і мікрофонних сигналів з дискретним підсилювачем класу А і фантомним живленням, що відключається 48 В. 1 вихід на підсилювач для повторного посилення. 2 входи для педалі експресії або ножних перемикачів для управління віртуальними гітарними ефектами в реальному часі.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →