Аудіоінтерфейс IK Multimedia iRig Pro I/O
Відео 3Фото 24 |
IK Multimedia iRig Pro I/O |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IK Multimedia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IK Multimedia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IK Multimedia iRig Pro I/O
Усі ціни 11 →Ik Multimedia iRIG Pro I/O | 8 096 грн. |
Ik Multimedia iRIG Pro I/O | 8 075 грн. |
Аудиоинтерфейс IK MULTIMEDIA iRIG PRO I/O | 7 873 грн. |
Аудіоінтерфейс IK Multimedia iRig Pro I / O | 7 873 грн. |
Аудіоінтерфейс IK Multimedia iRig Pro Duo I/O | 9 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Живлення від шини USB, двох батарей типу АА або опціонального блоку живлення iRig PSU 3A (блок живлення одночасно заряджає iOS-пристрій). У комплект входять знімні кабелі Lightning та USB для підключення до iPhone, iPad, Mac та ПК (сертифікація MFi).
РекомендуємоПорівняти в таблиці →