Каструля IKEA Hemlagad 204.622.12
Фото 6 |
IKEA Hemlagad 204.622.12 3 л5 л |
|
Кришка з засувкою, завдяки якій легко злити воду через отвори в кришці.
Мити тільки вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Hemlagad 204.622.12
Каструля з кришкою IKEA ХЕМЛАГАД чорний, 5 л 004.622.13 | 1 543 грн. |
ІКЕА (Ікея) Каструля 5 л із кришкою HEMLAGAD, 004.622.13 | 1 522 грн. |
Каструля з кришкою IKEA HEMLAGAD 5 л (004.622.13) | 1 480 грн. |
Каструля ІКЕА HEMLAGAD, 004.622.13 | 1 442 грн. |
Модификації IKEA Hemlagad 204.622.12
Ціни на IKEA Hemlagad 204.622.12 |
---|---|---|---|---|
IKEA Hemlagad 604.622.05 | від 1 184 грн. | 3 пропозиції | ||
IKEA Hemlagad 204.622.12 | від 1 442 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →