Каструля IKEA Hemlagad 604.622.05
Фото 7 |
IKEA Hemlagad 604.622.05 3 л5 л |
|
Кришка з засувкою, завдяки якій легко злити воду через отвори в кришці.
Мити тільки вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Hemlagad 604.622.05
Каструля з кришкою IKEA ХЕМЛАГАД чорний, 3 л 104.622.03 | 1 274 грн. |
ІКЕА (Ікея) Каструля із кришкою HEMLAGAD, 104.622.03 | 1 290 грн. |
Каструля з кришкою IKEA HEMLAGAD 3л (104.622.03) | 1 184 грн. |
Модификації IKEA Hemlagad 604.622.05
Ціни на IKEA Hemlagad 604.622.05 |
---|---|---|---|---|
IKEA Hemlagad 604.622.05 | від 1 184 грн. | 3 пропозиції | ||
IKEA Hemlagad 204.622.12 | від 1 442 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →