Щітка Imetec Bellissima PB11 100 (11539)
Відео 1Фото 10 |
Imetec Bellissima PB11 100 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imetec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imetec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imetec Bellissima PB11 100
Bellissima My Pro Magic Straight Brush PB11 100 електричний гребінець-випр | 2 580 грн. |
Випрямляч для волосся Bellissima My Pro PB11 100 | 4 401 грн. |
Выпрямитель для волос Bellissima My Pro PB11 100 | 4 407 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →