Електропростирадло Imetec Relaxy Premium Double (6221d)
Відео 1Фото 4 |
Imetec Relaxy Premium Double |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imetec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imetec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imetec Relaxy Premium Double
Електропростирадло Imetec Relaxy Premium Double (150x137 см) | 3 950 грн. |
Електропростирадло Imetec Relaxy Premium Double (150x160 см) | 4 600 грн. |
Електро простирадла Imetec Relaxy Premium Double 150x137 см Італія | 2 678 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →