Wi-Fi камера IMILAB Home Security Camera C30 2K (CMSXJ21E)
Фото 6 |
IMILAB Home Security Camera C30 2K |
|
Купольна Wi-Fi камера торгової марки IMILAB – це відносно недороге рішення для домашнього відеоспостереження з функцією PTZ. Так, тут передбачено поворотний об'єктив, завдяки якому навіть одна камера може забезпечити хороше охоплення та оглядовість. Модель оснащена 100-градусним об'єктивом з постійною фокусною відстанню та матрицею на 4 МП, за рахунок якої максимальна роздільна здатність відео становить 2560x1440 пікселів.
Камера IMILAB Home Security Camera C30 2K також передбачає шість інфрачервоних світлодіодів, які відповідають за інформативну картинку за умов дефіциту освітленості (дальність світіння до 10 метрів). До звичних за сучасними мірками можливостей моделі відноситься детекція руху, підтримка голосового зворотного зв'язку (завдяки наявності динаміка та мікрофона), а також керування з мобільного додатка. Після синхронізації прямо на смартфон можна отримувати сповіщення про рухову активність, дивитися на телефоні відео в режимі реального часу. Додаткових фішок пристрою відноситься можливість інтеграції в еко-систему розумного будинку - заявлена сумісність з Google Home і Amazon Alexa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IMILAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IMILAB.
Купити IMILAB Home Security Camera C30 2K
Усі ціни 13 →IP-камера відеоспостереження Xiaomi iMi Home Security Camera C30 2К (CMSXJ | 1 466 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Xiaomi iMi Home Security Camera C30 2К (CMSXJ21E | 1 453 грн. |
IP-камера для відеоспостереження Xiaomi iMi Home Security Camera C30 2К (C | 1 639 грн. |
IP-камера відеоспостереження Xiaomi iMi Home Security Camera C30 2К (CMSXJ | 1 773 грн. |
Камера IMILAB Home Security Camera C30 2K (CMSXJ21E) CMSXJ21E | 2 399 грн. |