Газовий котел Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW 32 кВт
Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW 32 кВт
25.6 кВт32 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:32 кВт, площа ~ 240 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 20 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики Victrix Zeus Superior 32 kW
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW 32 кВт
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Zeus Superior 32 2 ErP 1004 | 76 177 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Zeus Superior 32 2 ErP с ст | 76 177 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Zeus Superior 32 2 ErP с по | 76 177 грн. |
Додаткові функції і можливості опалювального котла Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW:
- Можливість підключення датчика зовнішньої температури
- Можливість підключення зовнішнього блока управління
Модификації Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW
Ціни на Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW |
---|---|---|---|---|
Immergas Victrix Zeus Superior 26 2 25.6 кВт | від 74 377 грн. | 3 пропозиції | ||
Immergas Victrix Zeus Superior 32 kW 32 кВт | від 76 177 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →