Душова система Imprese Bilovec T-15256
Фото 7 |
Imprese Bilovec T-15256 |
|
Комплектується термостатичним змішувачем із запобіжником, який спрацьовує при 38 °С.Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Bilovec T-15256
Усі ціни 6 →Душова система з термостатом Imprese Bilovec чорний матовий T-15256 | 15 050 грн. |
Душова система Imprese BILOVEC BM (T-15256) T-15256 | 12 040 грн. |
BILOVEC черная душевая система с термостатом для душа, IMPRESE T-15256 | 15 050 грн. |
Душова система IMPRESE Bilovec T-15256 | 15 050 грн. |
Душовий гарнітур IMPRESE Bilovec T-15256 | 15 050 грн. |
Душова система Imprese Bilovec T-15256 з термостатом чорна | 11 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →