Змішувач Imprese Brenta ZMK081906080
Фото 4 |
Imprese Brenta ZMK081906080 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Brenta ZMK081906080
Усі ціни 71 →Змішувач для душа IMPRESE BRENTA Графіт хром ZMK091908080 | 7 568 грн. |
Imprese Imprese Brenta ZMK081906080 | 6 966 грн. |
Змішувач для душу одновентильний IMPRESE BRENTA хром латунь без душового н | 5 805 грн. |
Смеситель для душа Imprese Brenta ZMK081906080, никель, 35 мм 194359 | 6 966 грн. |
Змішувач для душу Imprese BRENTA графітовий хром (ZMK091908080) ZMK0919080 | 7 568 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →