Змішувач Imprese Cuthna 10280
Відео 3Фото 4 |
Imprese Cuthna 10280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Cuthna 10280
Усі ціни 25 →Imprese Imprese Cuthna 10280 zlato 52723 | 5 285 грн. |
Кран у ванну двозахватний із коротким гусаком IMPRESE CUTHNA золотий латун | 5 285 грн. |
Змішувач для ванни Imprese CUTHNA zlato золото (10280 zlato-n) 10280 zlato | 5 285 грн. |
Змішувач для ванни двовентильний Imprese CUTHNA zlato, золото 10280 zlato- | 5 285 грн. |
Imprese Imprese CUTHNA zlato змішувач для ванни двовентильний, золото - 10 | 4 730 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →