Змішувач Imprese Kucera 15105
Відео 2Фото 7 |
Imprese Kucera 15105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Kucera 15105
Усі ціни 23 →Змішувач для душа зовнішній змішувач Imprese Kucera хром 15105 | 2 399 грн. |
Imprese Imprese Kucera 15105 49838 | 2 399 грн. |
Змішувач для душу однозахватний IMPRESE KUCERA хром латунь без душового на | 2 399 грн. |
Змішувач для душу Imprese Kucera (15105) 15105 | 2 399 грн. |
Смеситель для душа Imprese Kucera 15105, хром, 35мм 193937 | 2 399 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →