Змішувач Imprese Kucera 55105
Відео 1Фото 6 |
Imprese Kucera 55105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Kucera 55105
Усі ціни 22 →Змішувач для кухні Imprese Kucera хром 55105 | 2 699 грн. |
Imprese Imprese Kucera 55105 49836 | 2 699 грн. |
Змішувач кухонний одновентильний IMPRESE KUCERA хром латунь 55105 | 2 699 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Kucera (55105) 55105 | 2 699 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Kucera 55105, хром, 35 мм 193935 | 2 699 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →