Змішувач Imprese Podzima Zrala ZMK02170803
Фото 3 |
Imprese Podzima Zrala ZMK02170803 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Zrala ZMK02170803
Усі ціни 22 →Змішувач для раковини Двохважеля настінний Imprese Podzimu Zrala чорний ZM | 10 777 грн. |
Imprese Imprese Podzima Zrala ZMK02170803 56573 | 10 777 грн. |
Кран для раковини двовентильний настінний скритий IMPRESE PODZIMA ZRALA чо | 10 777 грн. |
Смеситель для раковины Imprese Podzima Zrala ZMK02170803, скрытый монтаж 1 | 10 777 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу IMPRESE PODZIMA ZRALA темна брон | 10 777 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →