Душова система Imprese Podzima Zrala ZMK02170809
Фото 3 |
Imprese Podzima Zrala ZMK02170809 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Zrala ZMK02170809
Усі ціни 33 →Душова система для ванни Imprese Podzimu Ledove хром ZMK01170109 | 22 759 грн. |
Душова система IMPRESE PODZIMA LEDOVE із верхнім душем та виливом латунна | 22 759 грн. |
Душова система IMPRESE PODZIMA ZRALA темна бронза (ZMK02170809) ZMK0217080 | 27 311 грн. |
Душова система для ванни Imprese PODZIMA LEDOVE, хром ZMK01170109 | 18 580 грн. |
Imprese Imprese PODZIMA ZRALA система душова для ванни - ZMK02170809 | 22 109 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →