Змішувач Imprese Podzima Zrala ZMK02170815
Фото 3 |
Imprese Podzima Zrala ZMK02170815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Zrala ZMK02170815
Усі ціни 24 →Змішувач для кухні Imprese Podzimu Zrala c висувною лійкою бронза ZMK02170 | 9 933 грн. |
Imprese Imprese Podzima Zrala ZMK02170815 56570 | 9 933 грн. |
Кран для кухні із душовою лійкою IMPRESE PODZIMA ZRALA чорний латунь ZMK02 | 9 933 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Imprese PODZIMA ZRALA темна бронза ( | 9 933 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Podzima Zrala ZMK02170815 с выдвижной лейкой 1 | 9 933 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →