Змішувач Imprese Ralsko New 15240
Відео 1Фото 2 |
Imprese Ralsko New 15240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Ralsko New 15240
Усі ціни 18 →Imprese Imprese Ralsko New 15240new 26729 | 1 316 грн. |
Кран для душової кабіни двозахватний IMPRESE RALSKO NEW хром латунь без ду | 1 316 грн. |
Змішувач для душу Imprese Ralsko new (15240new) 15240new | 1 316 грн. |
Змішувач для душу Imprese Ralsko New, двовентильний, хром 15240NEW | 1 316 грн. |
Смеситель для душа IMPRESE RALSKO NEW двухвентильный без душевого набора, | 1 327 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →