Змішувач Imprese Vaclav f03106401AA
Фото 5 |
Imprese Vaclav f03106401AA |
|
Керамічний картридж Sedal (Іспанія). Аератор Neoperl. Підходить для проточних нагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vaclav f03106401AA
Усі ціни 68 →Змішувач для біде Imprese Vaclav чорний матовий f03106410AA | 2 640 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE VACLAV на біде одноважільний хром л | 2 400 грн. |
Змішувач для біде Imprese VACLAV (f03106401AA) f03106401AA | 2 400 грн. |
Змішувач для біде Imprese Vaclav, білий, 35 мм f03106403AA | 1 617 грн. |
Imprese Imprese VACLAV змішувач для біде, хром, 35 мм - f03106401AA | 2 220 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →