Змішувач Imprese Vaclav f03306401AA
Відео 2Фото 8 |
Imprese Vaclav f03306401AA |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Силіконовий аератор Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vaclav f03306401AA
Усі ціни 71 →Змішувач для душу Imprese Vaclav чорний матовий f03306410AA | 2 759 грн. |
Змішувач для душу одноважільний IMPRESE VACLAV хром латунь без душового на | 2 399 грн. |
Змішувач для душу Imprese VACLAV (f03306401AA) f03306401AA | 2 399 грн. |
Смеситель для душа Imprese Vaclav f03306410AA черный матовый 195310 | 2 759 грн. |
Змішувач для душу Imprese Vaclav, білий f03306403AA | 1 813 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →