Змішувач Imprese VR30704U-BT
Відео 1Фото 12 |
Imprese VR30704U-BT |
|
При повороті утримувача за годинниковою стрілкою починається подача холодної води, а при подальшому повороті температура збільшується. Подача води припиняється при установці гігієнічної лійки в утримувач.
Відсутнє регулювання напору води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese VR30704U-BT
Усі ціни 15 →Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE VR прихованого монтажу хром латунь | 3 399 грн. |
Набор гигиенический Imprese (VR30704U-BT) 194372 | 3 399 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з гігієнічним душем Imprese (VR30704U-BT) VR3 | 3 399 грн. |
Imprese Imprese Набір гігієнічний - VR30704U-BT | 3 398 грн. |
Набір для біде Imprese (VR30704U-BT) VR30704U-BT | 3 399 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →