Холодильник Indesit CAA 55 білий
Фото 3 |
Indesit CAA 55 білий білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit CAA 55 білий
Усі ціни 8 →Холодильник з морозильною камерою Indesit CAA 55 S0431861 | 28 270 грн. |
Indesit CAA 55 1 | 23 560 грн. |
Indesit CAA 55 1 | 24 149 грн. |
Indesit CAA 55 1 | 24 738 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Indesit CAA 55 S0431861 | 28 266 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Indesit CAA 55
Ціни на Indesit CAA 55 |
---|---|---|---|---|
Indesit CAA 55 білий | від 23 560 грн. | 8 пропозицій | ||
Indesit CAA 55 NX1 нержавіюча сталь | від 25 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →