Духова шафа Indesit IFW 6230 IX (F102781)
Відео 1Фото 12 |
Indesit IFW 6230 IX |
|
Порівняно недорога електрична духова шафа із системою Full Grill Surface — нагрівальні елементи печі розташовані таким чином, щоб забезпечувати гранично рівномірне запікання. У цій моделі передбачена досить містка жаровня – робоча зона має корисний об'єм на рівні 67 л, що дозволяє готувати навіть об'ємні страви. Духовка оснащена системою примусової конвекції. Тепловентилятор дозволяє однаково добре нагрівати повністю об'єм жаровні.
Вбудована духова шафа Indesit IFW 6230 IX може працювати за таймером, що важливо для реалізації особливо складних страв. По закінченню часу термообробки спрацьовує звуковий сигнал. Температура регулюється в діапазоні 50-250 °C. Всі елементи керування представлені зручними, зрозумілими та надійними механічними регуляторами. Робоча зона печі має підсвічування. Ця духовка добре пристосована для легкого очищення - емальоване покриття жаровні дозволяє без особливих зусиль очищати стінки від жирової плівки. Духова шафа має систему Click&Click, завдяки якій можна швидко та легко розібрати склопакет. Ця опція помітно полегшує догляд за камерою нагрівання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit IFW 6230 IX
Усі ціни 32 →Indesit Indesit IFW 6230 IX | 9 299 грн. |
INDESIT IFW 6230 IX | 8 183 грн. |
Духова шафа Indesit IFW 6230 IX IFW6230IX | 9 299 грн. |
Духова шафа Indesit Ifw 6230 IX | 8 259 грн. |
Духовой шкаф электрический Indesit Ifw 6230 Ix | 8 290 грн. |