Духова шафа Indesit IFW 6530 BL (F102890)
Фото 13 |
Indesit IFW 6530 BL нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit IFW 6530 BL
Усі ціни 31 →Indesit Indesit IFW 6530 BL | 9 699 грн. |
INDESIT IFW 6530 BL | 8 628 грн. |
Духова шафа Indesit IFW 6530 BL | 9 799 грн. |
Духовка електрична Indesit Ifw 6530 BL | 8 709 грн. |
Духова шафа електрична Indesit Ifw 6530 Bl | 8 750 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
3 червня 2017, 00:22
Постоянно горит внутрення подсветка #
На любом из режимов работы горит внутренняя подсветаа духовки. Это нормально? Тогда зачем отдельная функция включения света?
Модификації Indesit IFW 6530 BL
Ціни на Indesit IFW 6530 BL |
---|---|---|---|---|
Indesit IFW 6530 IX | від 8 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Indesit IFW 6530 BL | від 8 399 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →