Духова шафа Indesit IFW 65Y0 J BL
Indesit IFW 65Y0 J BL нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit IFW 65Y0 J BL
Усі ціни 8 →Духова шафа електрична Indesit Ifw 65Y0 J Bl | 11 777 грн. |
Духовой шкаф электрический Indesit Ifw 65Y0 J Bl | 11 767 грн. |
Духова шафа Indesit IFW 65Y0 J BL | 11 870 грн. |
Indesit IFW65Y0JBL | 12 186 грн. |
Indesit IFW 65Y0 JBL | 9 600 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Indesit IFW 65Y0 J BL
Ціни на Indesit IFW 65Y0 J BL |
---|---|---|---|---|
Indesit IFW 65Y0 J IX | від 10 360 грн. | 6 пропозицій | ||
Indesit IFW 65Y0 J BL | від 9 600 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →