Духова шафа Indesit IFW 65Y0 J IX (F102835)
Indesit IFW 65Y0 J IX нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit IFW 65Y0 J IX
Усі ціни 9 →Духовой шкаф электрический Indesit Ifw 65Y0 J Ix | 10 499 грн. |
Духова шафа Indesit IFW 65Y0 J IX | 10 582 грн. |
Духовка електрична Indesit IFW 65Y0 J IX IFW65Y0JIX | 10 675 грн. |
Духовой шкаф INDESIT IFW 65Y0 J IX | 11 261 грн. |
Indesit IFW65Y0JIX | 10 360 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Indesit IFW 65Y0 J IX
Ціни на Indesit IFW 65Y0 J IX |
---|---|---|---|---|
Indesit IFW 65Y0 J IX | від 10 360 грн. | 9 пропозицій | ||
Indesit IFW 65Y0 J BL | від 9 600 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →