Холодильник Indesit LI 7 S1 W білий
Фото 5 |
Indesit LI 7 S1 W білий білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indesit LI 7 S1 W білий
INDESIT LI7 S1 W | 14 094 грн. |
INDESIT LI7 S1 W | 14 224 грн. |
Холодильник Indesit LI7 S1 W | 14 083 грн. |
Модификації Indesit LI 7 S1 W
Ціни на Indesit LI 7 S1 W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI 7 S1 W білий | від 14 083 грн. | 3 пропозиції | ||
Indesit LI 7 S1 X нержавіюча сталь | від 15 095 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →