Холодильник Indesit LI9 S1E W білий
Фото 3 |
Indesit LI9 S1E W білий 2021 ріксенсорний білий сріблястий |
|
Білий двокамерний холодильник бренду Indesit 2021 випуску - це місткий (загальний об'єм 372 літри), але при цьому відносно недорогий прилад. Модель із габаритами 201x60x66 см здатна зацікавити навіть великі сім'ї (наприклад, з кількома дітьми). Для зручності експлуатації навіть не в найширших кухнях тут передбачені приховані ручки, а також є можливість перевішування дверей.
У 261-літровому холодильному відділенні розташовано п'ять відкритих скляних полиць та один висувний бокс (призначається для овочів та фруктів). Крім цього в цій камері знаходиться четвірка дверних кишень, LED-освітлення та практичні сенсорні органи управління. Холодильник Indesit LI9 S1E W обзавівся 111-літровим морозильним відділенням з трьома прозорими контейнерами, що висуваються.
Тут за добу можна заморозити до 6 кг продуктів. При цьому завдяки гарній ізоляції при відключеннях світла холод усередині повинен зберігатися до 24 годин, так, і рівень шуму не дуже високий (до 39 дБ). Морозилку необхідно розморожувати вручну, але тут реалізовано технологію Low Frost, яка знижує інтенсивність утворення інею, а значить вдасться займатися рутинним доглядом рідше.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indesit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indesit.
Купити Indesit LI9 S1E W білий
Усі ціни 50 →Indesit Indesit LI9S1EW | 17 599 грн. |
Холодильник Indesit LI9 S1E W | 17 699 грн. |
Indesit LI9 S1E W холодильник, ICON, LED індикація, висота 201.3 см, об’єм | 15 966 грн. |
INDESIT LI9S1EW | 14 940 грн. |
Холодильник Indesit LI9S1EW | 17 699 грн. |
Модификації Indesit LI9 S1E W
Ціни на Indesit LI9 S1E W |
---|---|---|---|---|
Indesit LI9 S1E W білий | від 14 665 грн. | 51 пропозиція | ||
Indesit LI9 S1E S сріблястий | від 14 450 грн. | 48 пропозицій |