Сабвуфер Indiana Line Basso 840
Фото 4 |
Indiana Line Basso 840
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:75 Вт
Частотний діапазон:30 – 180 Гц
Всі характеристики
Характеристики Basso 840
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Indiana Line 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Indiana Line.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Indiana Line Basso 840
Усі ціни 6 →Сабвуфер активний Indiana Line Basso 840 black | 16 250 грн. |
Сабвуфер активний Indiana Line Basso 840 Black | 16 257 грн. |
Домашній кінотеатр Indiana Line Basso 840 Czarny | 16 400 грн. |
Indiana Line Basso 840 Czarny | 16 400 грн. |
Сабвуфер активний Indiana Line Basso 840 Black | 16 247 грн. |
Сабвуфер активный Indiana Line Basso 840 Black | 16 253 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →