Каструля Infinity Krasnyj Mak 6625130
1 364 грн. Купити! Каструля Infinity Червоний мак ED-1176 кругла 6,5 л 24 см 6625130 0010402Маркетплейс: Rozetka.ua PlastStoreЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Infinity Krasnyj Mak 6625130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Infinity Krasnyj Mak 6625130
Ціни на Infinity Krasnyj Mak 6625130 |
---|---|---|---|---|
Infinity Krasnyj Mak 6625126 | від 886 грн. | 1 пропозиція | ||
Infinity Krasnyj Mak 6625127 | від 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Infinity Krasnyj Mak 6625129 | від 1 227 грн. | 1 пропозиція | ||
Infinity Krasnyj Mak 6625130 | від 1 364 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →