Відеокарта INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR (N30602-12D6-119032AH)
Фото 4 |
INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR 12 ГБ / 1777 МГц12 ГБ / 1792 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR
Усі ціни 23 →Inno3D GeForce RTX 3060 Twin X2 12288MB (N30602-12D6-119032AH) N30602-12D6 | 13 299 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX3060 12Gb GDDR6 Twin X2 LHR (N30602-12D6-1190 | 13 183 грн. |
INNO3D GeForce RTX3060 12Gb GDDR6 Twin X2 LHR (N30602-12D6-119032AH) | 13 183 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 3060 Twin X2 Lhr (N30602-12D6-119032AH) | 12 452 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 3060 Twin X2 Lhr (N30602-12D6-119032AH) | 13 188 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR
Ціни на INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 LHR | від 12 000 грн. | 23 пропозиції | ||
INNO3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 OC LHR | від 12 879 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →