Стедікам Insta360 Flow Creator Kit
Відео 20Фото 12 |
Insta360 Flow Creator Kit Creator Kitбазова |
|
Розміри у розгорнутому вигляді: 269.4*73.6*69.9 мм. Підтримка смартфонів завтовшки до 10 мм. Вбудований трипод із висотою до 80 мм. Магнітне кріплення смартфона з магнітним утримувачем.
Автоматичне центрування об'єкта та старт/стоп запису підняттям руки. Рекомендації ШІ щодо відповідних способів зйомки. Холодний черевик для встановлення дод. обладнання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Insta360 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Insta360.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Insta360 Flow Creator Kit
Усі ціни 8 →Стабілізатор відеозйомки Insta360 Flow Creator Kit Stone Grey | 8 749 грн. |
Стабілізатор Insta360 Flow Creator Kit (White) CINSABBAFLOW02 | 8 499 грн. |
Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Creator Kit Stone Gray | 8 999 грн. |
Insta360 Flow Creator Kit Stone Gray CINSABBA | 7 999 грн. |
Insta360 Flow Creator Kit Stone Gray (CINSABBA) | 10 130 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Комплектация:
базовая: стабилизатор, защитный чехол, магнитное крепление для смартфона, крышка ручки
Creator Kit: стабилизатор, сумка для переноски, магнитное крепление для смартфона, крышка ручки, подсветка, набор кабелей
Pro Tripod Kit: стабилизатор, трипод, защитный чехол, магнитное крепление для смартфона, крышка ручки
базовая: стабилизатор, защитный чехол, магнитное крепление для смартфона, крышка ручки
Creator Kit: стабилизатор, сумка для переноски, магнитное крепление для смартфона, крышка ручки, подсветка, набор кабелей
Pro Tripod Kit: стабилизатор, трипод, защитный чехол, магнитное крепление для смартфона, крышка ручки
Модификації Insta360 Flow Creator Kit
Ціни на Insta360 Flow Creator Kit |
---|---|---|---|---|
Insta360 Flow Creator Kit | від 7 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Insta360 Flow | від 6 379 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →