Процесор Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K OEM (CM8068403358220)
Відео 12Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
0 0 1 3 |
Купил I7 8700К и не жалею, после ноутбучного I7 3610qm прирост производительности очень ощутим, вся работа происходит в разы быстрее. Температура тоже очень радует 28-30 градусов в простое и в нагрузке 40-55, но это под топовым кулером Be quiet Dark Rock Pro 4 и термопастой NOCTUA NT-H1, не знаю как будет под другими кулерами, но у меня так) Установил проц в материнку Aorus Z390 Pro, все работает без нареканий. Скорость работы Цена завышена KomRad: користуюся Intel Core i7 Coffee Lake менше місяця |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
4 жовтня 2021, 19:17
Видел в продаже ntel Core i7-8700K Tray по цене ниже чем обычные.Что такое TRAY? #
anonim
9 лютого 2020, 00:00
Подойдёт ли к этому процессору видео карте GTX 1660 ti Aorus #
Я не разбираюсь в пк так что мой вопрос может быть глупым.
Заранее спасибо.(:
Показано 3 із 16 запитань
ще 13 запитань
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8086K BOX | від 13 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX | від 5 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM | від 9 418 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX | від 24 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K OEM | від 6 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700T OEM | від 15 680 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →