Процесор Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600 (BX80623I72600)
Відео 19Фото 2 |
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600
Усі ціни 6 →Процессор Intel Core i7-2600 3.4GHz s1155 Tray (CM8062300834302) | 1 165 грн. |
Процесор Intel Core i7-2600 3.40GHz/8MB/5GT/s1155, tray | 2 550 грн. |
Процесор Intel Core i7-2600 | 3.4-3.8 GHz | 4яд. 8пот. | S1155 | SR00B LGA | 2 590 грн. |
Процесcор Intel Core i7-2600 3.8 GHz. 4 ядра/8 потока. Soket 1155. Tray | 1 500 грн. |
Процесор Intel Core i7-2600 3.40 GHz/8MB (BX80623I72600) s1155 | 2 699 грн. |
Процесор Intel Core i7-2600 3.40GHz/8MB/5GT/s (SR00B) s1155, tray | 3 289 грн. |
Відеоогляди
Даниил
10 грудня 2021, 13:26
Какую мать выбрать под процесор. #
Добрый день.
Есть процесор Intel Core i7-2600 3.40
Сейчас воткнут в мать от HP minitower. там уже зашит графический адаптер от интел и любую другую видео карту просто не видит компьютер и с ней не заводится.
Вопрос какую мать выбрать бюджетную для этого процессора?
Видео карта GTX 750TI.
заранее спасибо за помощь
Есть процесор Intel Core i7-2600 3.40
Вопрос какую мать выбрать бюджетную для этого процессора?
заранее спасибо за помощь
anonim
29 вересня 2015, 12:26
Нужен совет #
Мат.плата Gigabyte GA-Z77P-D3 s1155 4xDDR3(2400 OC), VGA(HDMI) 2xPCI-e x16(x16 x4), 2xPCI-e x1
Процессор Intel LGA1155 Core i7-3770 (3.4/8Mb) OEM
Память DDR3 8192Mb 1333MHz Kingston (KVR1333D3N9/8G)
Винчестер Seagate SATA-III 3Tb ST3000DM001 (7200rpm) 64Mb
Видеокарта Palit PCI-E NV GTX760 2Gb GDDR5/256-bit, PCI-Ex16 3.0, 2xDVI (NE5X76001042-1042F)
DVD-привод DVD /-RW Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS Black bulk..... подскажите нормальная сборка?
Процессор Intel LGA1155 Core i7-3770 (3.4/8Mb) OEM
Память DDR3 8192Mb 1333MHz Kingston (KVR1333D3N9/8G)
Винчестер Seagate SATA-III 3Tb ST3000DM001 (7200rpm) 64Mb
Видеокарта Palit PCI-E NV GTX760 2Gb GDDR5/256-bit, PCI-Ex16 3.0, 2xDVI (NE5X76001042-1042F)
DVD-привод DVD /-RW Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS Black bulk..... подскажите нормальная сборка?
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Модификації Intel Core i7 Sandy Bridge
Ціни на Intel Core i7 Sandy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600 | від 1 165 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600K | від 1 590 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2600S | від 3 413 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Sandy Bridge i7-2700K | від 4 129 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →