Процесор Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX
Відео 40Фото 2 |
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 5.1 / 4.8 ГГц. Thermal Velocity Boost (один / всі ядра), 5.3 / 4.9 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX
Процесор Intel i9-10850K (BX8070110850K), Гарантія: 3 міс. | 9 899 грн. |
Процесор Intel Core i9-10850K 3.6 GHz/8GT/s/20MB (BX8070110850K) s1200 BOX | 18 499 грн. |
Процесор Intel Core i9-10850K (BX8070110850K), Гарантія: Три місяців. | 10 399 грн. |
Відеоогляди
Є власником i9-10900 і як на мене, процесор дуже вартий уваги тих, хто працює з важким софтом і не тільки. Кукурікати про цифри у всяких бенчмарках я не буду, і тих. процес згадувати так само, я за цим не женуся і ніколи не гнався. Просто належить Intel: деякий софт (наприклад, Адобі і не тільки) працює на процесорах Intel куди швидше, ніж на AMD. Для декого це стане кінцевою точкою у виборі. А ось AMD варто дякувати за осудну конкуренцію, яка невеликими кроками ставить Intel на місце. Коли ми більше не бачимо топові настільні рішення щодо $500 типу i9. У мене все. P.S. Усміхаючись — стоковий кулер. Дякую за жарт, Intel. Intel. Не дивлячись на температуру як у печі (у деяких), цей чортів "камінь" мені сподобався. Використовую воду та бід не знаю. Рекомендую вам. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Intel Core i9 Comet Lake
Ціни на Intel Core i9 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Comet Lake i9-10850K BOX | від 9 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900 BOX | від 10 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900F BOX | від 10 920 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900K BOX | від 15 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF BOX | від 11 625 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Comet Lake i9-10900KF OEM | від 14 760 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →