Процесор Intel Xeon E Rocket Lake E-2314 OEM (CM8070804496113)
Відео 1Фото 2 | Очікується у продажу 16 200 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1200; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 2.8; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 4.0; |
Intel Xeon E Rocket Lake E-2314 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E Rocket Lake
Ціни на Intel Xeon E Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G OEM | від 14 061 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2334 OEM | від 14 862 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM | від 16 000 грн. | 21 пропозиція | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM | від 17 859 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2374G BOX | від 19 100 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM | від 20 673 грн. | 17 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378G OEM | від 27 897 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2386G OEM | від 25 895 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM | від 30 375 грн. | 17 пропозицій |